CONSELLERÍA DE CULTURA, EDUCACIÓN E ORDENACIÓN UNIVERSITARIA
RESOLUCIÓN do 3 de xuño de 2013, da Dirección Xeral de Centros e Recursos Humanos, pola que se fan públicas as resolucións dos tribunais que xulgarán o proceso selectivo para ingreso e acceso ao corpo de inspectores de educación e de mestres e procedemento de adquisición de novas especialidades polo persoal funcionario de carreira do corpo de mestres da Comunidade Autónoma de Galicia, convocado pola Orde do 23 de marzo de 2013 (DOG do 4 de abril).
De acordo co establecido na base oitava da Orde do 23 de marzo de 2013 (DOG do 4 de abril) pola que se convocaba procedemento selectivo para ingreso e acceso ao corpo de inspectores de educación e de mestres e procedemento de adquisición de novas especialidades polo persoal funcionario de carreira do corpo de mestres da Comunidade Autónoma de Galicia, esta Dirección Xeral de Centros e Recursos Humanos acorda facer a citación dos aspirantes que actuarán perante os seguintes tribunais:
– Tribunal único de inspectores de educación.
• 1º Acto de presentación.
Data: 22 de xuño de 2013 | Hora: 9.00 h | Lugar: | IES Pontepedriña-Santiago de Compostela |
• 2º Primeira parte da proba:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 10.30 h | Lugar: | IES Pontepedriña-Santiago de Compostela |
– Tribunal nº 1 de educación infantil da Coruña.
• 1º Acto de presentación.
Data: 22 de xuño de 2013 | Hora: 9.00 h | Lugar: | CIFP Someso-A Coruña |
• 2º Primeira proba:
Parte A:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 10.30 h | Lugar: | CIFP Someso-A Coruña |
Parte B:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 16.30 h | Lugar: | CIFP Someso-A Coruña |
– Tribunal nº 2 de educación infantil da Coruña.
• 1º Acto de presentación.
Data: 22 de xuño de 2013 | Hora: 9.00 h | Lugar: | CIFP Someso-A Coruña |
• 2º Primeira proba:
Parte A:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 10.30 h | Lugar: | CIFP Someso-A Coruña |
Parte B:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 16.30 h | Lugar: | CIFP Someso-A Coruña |
– Tribunal nº 3 de educación infantil da Coruña.
• 1º Acto de presentación.
Data: 22 de xuño de 2013 | Hora: 9.00 h | Lugar: | CIFP Someso-A Coruña |
• 2º Primeira proba:
Parte A:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 10.30 h | Lugar: | CIFP Someso-A Coruña |
Parte B:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 16.30 h | Lugar: | CIFP Someso-A Coruña |
– Tribunal nº 1 de idioma estranxeiro inglés da Coruña.
• 1º Acto de presentación.
Data: 22 de xuño de 2013 | Hora: 9.00 h | Lugar: | CFIP San Francisco Javier-A Coruña |
• 2º Primeira proba:
Parte A:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 10.30 h | Lugar: | CFIP San Francisco Javier-A Coruña |
Parte B:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 16.30 h | Lugar: | CFIP San Francisco Javier-A Coruña |
– Tribunal nº 1 de pedagoxía terapéutica da Coruña.
• 1º Acto de presentación.
Data: 22 de xuño de 2013 | Hora: 9.00 h | Lugar: | CFIP San Francisco Javier-A Coruña |
• 2º Primeira proba:
Parte A:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 10.30 h | Lugar: | CFIP San Francisco Javier-A Coruña |
Parte B:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 16.30 h | Lugar: | CFIP San Francisco Javier-A Coruña |
– Tribunal nº 1 de audición e linguaxe da Coruña.
• 1º Acto de presentación.
Data: 22 de xuño de 2013 | Hora: 9.00 h | Lugar: | IES Elviña-A Coruña |
• 2º Primeira proba:
Parte A:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 10.30 h | Lugar: | IES Elviña-A Coruña |
Parte B:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 16.30 h | Lugar: | IES Elviña-A Coruña |
– Tribunal nº 4 de educación infantil de Lugo.
• 1º Acto de presentación.
Data: 22 de xuño de 2013 | Hora: 9.00 h | Lugar: | IES Sanxillao-Lugo |
• 2º Primeira proba:
Parte A:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 10.30 h | Lugar: | IES Sanxillao-Lugo |
Parte B:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 16.30 h | Lugar: | IES Sanxillao-Lugo |
– Tribunal nº 5 de educación infantil de Lugo.
• 1º Acto de presentación.
Data: 22 de xuño de 2013 | Hora: 9.00 h | Lugar: | IES Sanxillao-Lugo |
• 2º Primeira proba:
Parte A:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 10.30 h | Lugar: | IES Sanxillao-Lugo |
Parte B:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 16.30 h | Lugar: | IES Sanxillao-Lugo |
– Tribunal nº 2 de idioma estranxeiro inglés de Lugo.
• 1º Acto de presentación.
Data: 22 de xuño de 2013 | Hora: 9.00 h | Lugar: | IES Xoán Montes-Lugo |
• 2º Primeira proba:
Parte A:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 10.30 h | Lugar: | IES Xoán Montes-Lugo |
Parte B:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 16.30 h | Lugar: | IES Xoán Montes-Lugo |
– Tribunal nº 2 de pedagoxía terapéutica de Lugo
• 1º Acto de presentación.
Data: 22 de xuño de 2013 | Hora: 9.00 h | Lugar: | IES Murralla Romana-Lugo |
• 2º Primeira proba:
Parte A:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 10.30 h | Lugar: | IES Muralla Romana-Lugo |
Parte B:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 16.30 h | Lugar: | IES Muralla Romana-Lugo |
– Tribunal nº 2 de audición e linguaxe de Lugo.
• 1º Acto de presentación.
Data: 22 de xuño de 2013 | Hora: 9.00 h | Lugar: | IES Ánxel Fole-Lugo |
• 2º Primeira proba:
Parte A:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 10.30 h | Lugar: | IES Ánxel Fole-Lugo |
Parte B:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 16.30 h | Lugar: | IES Ánxel Fole-Lugo |
– Tribunal nº 6 de educación infantil de Ourense
• 1º Acto de presentación.
Data: 22 de xuño de 2013 | Hora: 9.00 h | Lugar: | IES Ramón Otero Pedraio-Ourense |
• 2º Primeira proba:
Parte A:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 10.30 h | Lugar: | IES Ramón Otero Pedraio-Ourense |
Parte B:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 16.30 h | Lugar: | IES Ramón Otero Pedraio-Ourense |
– Tribunal nº 7 de educación infantil de Ourense
• 1º Acto de presentación.
Data: 22 de xuño de 2013 | Hora: 9.00 h | Lugar: | IES Ramón Otero Pedraio-Ourense |
• 2º Primeira proba:
Parte A:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 10.30 h | Lugar: | IES Ramón Otero Pedraio-Ourense |
Parte B:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 16.30 h | Lugar: | IES Ramón Otero Pedraio-Ourense |
– Tribunal nº 3 de idioma estranxeiro inglés de Ourense.
• 1º Acto de presentación.
Data: 22 de xuño de 2013 | Hora: 9.00 h | Lugar: | CEIP Mestre Vide-Ourense |
• 2º Primeira proba:
Parte A:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 10.30 h | Lugar: | CEIP Mestre Vide-Ourense |
Parte B:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 16.30 h | Lugar: | CEIP Mestre Vide-Ourense |
– Tribunal nº 3 de pedagoxía terapéutica de Ourense.
• 1º Acto de presentación.
Data: 22 de xuño de 2013 | Hora: 9.00 h | Lugar: | IES Eduardo Blanco Amor-Ourense |
• 2º Primeira proba:
Parte A:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 10.30 h | Lugar: | IES Eduardo Blanco Amor-Ourense |
Parte B:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 16.30 h | Lugar: | IES Eduardo Blanco Amor-Ourense |
– Tribunal nº 3 de audición e linguaxe de Ourense.
• 1º Acto de presentación.
Data: 22 de xuño de 2013 | Hora: 9.00 h | Lugar: | CEIP Mestre Vide-Ourense |
• 2º Primeira proba:
Parte A:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 10.30 h | Lugar: | CEIP Mestre Vide-Ourense |
Parte B:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 16.30 h | Lugar: | CEIP Mestre Vide-Ourense |
– Tribunal nº 8 de educación infantil de Pontevedra.
• 1º Acto de presentación.
Data: 22 de xuño de 2013 | Hora: 9.00 h | Lugar: | IES Valle Inclán-Pontevedra |
• 2º Primeira proba:
Parte A:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 10.30 h | Lugar: | IES Valle Inclán-Pontevedra |
Parte B:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 16.30 h | Lugar: | IES Valle Inclán-Pontevedra |
– Tribunal nº 9 de educación infantil de Pontevedra.
• 1º Acto de presentación.
Data: 22 de xuño de 2013 | Hora: 9.00 h | Lugar: | IES Luis Seoane-Pontevedra |
• 2º Primeira proba:
Parte A:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 10.30 h | Lugar: | IES Luis Seoane-Pontevedra |
Parte B:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 16.30 h | Lugar: | IES Luis Seoane-Pontevedra |
– Tribunal nº 4 de idioma estranxeiro inglés de Pontevedra.
• 1º Acto de presentación.
Data: 22 de xuño de 2013 | Hora: 9.00 h | Lugar: | IES Valle Inclán-Pontevedra |
• 2º Primeira proba:
Parte A:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 10.30 h | Lugar: | IES Valle Inclán-Pontevedra |
Parte B:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 16.30 h | Lugar: | IES Valle Inclán-Pontevedra |
– Tribunal nº4 de pedagoxía terapéutica de Pontevedra.
• 1º Acto de presentación.
Data: 22 de xuño de 2013 | Hora: 9.00 h | Lugar: | EPA Río Lérez-Pontevedra |
• 2º Primeira proba:
Parte A:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 10.30 h | Lugar: | EPA Río Lérez-Pontevedra |
Parte B:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 16.30 h | Lugar: | EPA Río Lérez-Pontevedra |
– Tribunal nº 10 de educación infantil de Santiago de Compostela.
• 1º Acto de presentación.
Data: 22 de xuño de 2013 | Hora: 9.00 h | Lugar: | CIFP Politécnico-Santiago de Compostela |
• 2º Primeira proba:
Parte A:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 10.30 h | Lugar: | CIFP Politécnico-Santiago de Compostela |
Parte B:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 16.30 h | Lugar: | CIFP Politécnico-Santiago de Compostela |
– Tribunal nº 11 de educación infantil de Santiago de Compostela.
• 1º Acto de presentación.
Data: 22 de xuño de 2013 | Hora: 9.00 h | Lugar: | CIFP Politécnico-Santiago de Compostela |
• 2º Primeira proba:
Parte A:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 10.30 h | Lugar: | CIFP Politécnico-Santiago de Compostela |
Parte B:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 16.30 h | Lugar: | CIFP Politécnico-Santiago de Compostela |
– Tribunal nº 5 de idioma estranxeiro inglés de Santiago de Compostela.
• 1º Acto de presentación.
Data: 22 de xuño de 2013 | Hora: 9.00 h | Lugar: | IES As Fontiñas-Santiago de Compostela |
• 2º Primeira proba:
Parte A:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 10.30 h | Lugar: | IES As Fontiñas-Santiago de Compostela |
Parte B:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 16.30 h | Lugar: | IES As Fontiñas-Santiago de Compostela |
– Tribunal nº 5 de pedagoxía terapéutica de Santiago de Compostela.
• 1º Acto de presentación.
Data: 22 de xuño de 2013 | Hora: 9.00 h | Lugar: | IES As Fontiñas-Santiago de Compostela |
• 2º Primeira proba:
Parte A:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 10.30 h | Lugar: | IES As Fontiñas-Santiago de Compostela |
Parte B:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 16.30 h | Lugar: | IES As Fontiñas-Santiago de Compostela |
– Tribunal nº 12 de educación infantil de Vigo.
• 1º Acto de presentación.
Data: 22 de xuño de 2013 | Hora: 9.00 h | Lugar: | IES A Guía-Vigo |
• 2º Primeira proba:
Parte A:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 10.30 h | Lugar: | IES A Guía-Vigo |
Parte B:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 16.30 h | Lugar: | IES A Guía-Vigo |
– Tribunal nº 13 de educación infantil de Vigo.
• 1º Acto de presentación.
Data: 22 de xuño de 2013 | Hora: 9.00 h | Lugar: | IES A Guía-Vigo |
• 2º Primeira proba:
Parte A:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 10.30 h | Lugar: | IES A Guía-Vigo |
Parte B:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 16.30 h | Lugar: | IES A Guía-Vigo |
– Tribunal nº 6 de pedagoxía terapéutica de Vigo.
• 1º Acto de presentación.
Data: 22 de xuño de 2013 | Hora: 9.00 h | Lugar: | CEIP Seis do Nadal-Vigo |
• 2º Primeira proba:
Parte A:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 10.30 h | Lugar: | CEIP Seis do Nadal-Vigo |
Parte B:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 16.30 h | Lugar: | CEIP Seis do Nadal-Vigo |
– Tribunal nº 4 de audición e linguaxe de Vigo
• 1º Acto de presentación.
Data: 22 de xuño de 2013 | Hora: 9.00 h | Lugar: | ES Alenxandre Bóveda de Vigo |
2º Primeira proba:
Parte A:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 10.30 h | Lugar: | ES Alenxandre Bóveda de Vigo |
Parte B:
Data: 25 de xuño de 2013 | Hora: 16.30 h | Lugar: | ES Alenxandre Bóveda de Vigo |
Lémbrase que, de conformidade co establecido na base oitava da Orde do 23 de marzo de 2013 (DOG do 4 de abril), os aspirantes serán convocados para cada proba en único chamamento e serán excluídos do proceso selectivo os que non comparezan, agás nos casos de forza maior debidamente xustificados e libremente apreciados polo tribunal.
Cando se dea o caso de incompatibilidade material para poder efectuar nun só local e á mesma hora algunha das probas deste proceso selectivo, debido ao elevado número de aspirantes, poderán efectuarse por grupos en locais distintos, aínda que deberán ter lugar á mesma hora e día sinalado para o efecto.
Santiago de Compostela, 3 de xuño de 2013